Najpopularniejsze kolory włosów

Znamy już najciekawsze i najmodniejsze kolory na nadchodzący sezon.

brzoskwiniowy kolor włosów ciekawy kolor włosów

Oto kilka z nich.

Tweed blonde
Cinnanom brunette
Mocha brunette
Siwe włosy
Golden hour bronde
Ice cold blonde

Ten sezon ma przewagę barw w ciepłych tonacjach. Inspirowane są kolorem przypraw lub kawy. Nie zabraknie też powrotu do zimnego blondu.

idealna koloryzacja ombre długi włosów koloryzacja ciemniejszy blond

I tak na pierwszy ruch idzie tweed blonde. Łączenie miodu z kolorami piasku oraz beżami daje idealny zestaw kolorystyczny dla pięknej oprawy oczu. Jaśniejsze kolory włosów zostają z nami ku radości zwolenniczek ciepłego koloru.

Cinnamon brunette

To zdecydowanie kolor jesieni wydobywający urok. Połączony razem z kolorem miedzianym czyni piękne zestawienie z refleksami. Niepowtarzalny kolor idealnie zgrywa się z rysami twarzy.

mocno czerwony kolor włosów modna koloryzacja brązowych włosów

Mocha brunette

Inspiracją wydobycia koloru było zestawienie czekolady i espresso z mlekiem. Ten ciepły i dający głębię odcień sprawił, że włosy są nie tylko bardzo świetliste, ale także wspaniale odżywione.

Siwe włosy

Dlaczego o nich mowa? Z racji chwilowych zmian w dostępie do fryzjerstwa zmieniło się spojrzenie na kolor włosów. Tym kolorem jest odcień siwego.
Kobiety coraz śmielej eksponowały kolor, który dała im natura. I o dziwo nawet dobrze z nim czuły się. Niemniej jednak i osoby młodsze chętniej korzystają z tego pięknego koloru, który można ozdobić pięknymi refleksami i makijażem.

Golden hour bronde

Idealne zestawieniu kilku kolorów jest bazą wyjściową do uzyskania wspaniałego efektu. Tymi kolorami są: odcienie brązu, odcienie blondu oraz karmelu. Wydobycie najlepszego zestawu pięknie zaprezentuje się na długich włosach. Golden hour bronde to zestawienie ciepłych kolorów dających wysokie miejsce wśród celebrytów i stylistów.

modna koloryzacja włosów blond piękna fryzura z ciemnych włosów

Ice- cold blonde

Dużą inspiracją są też promocje filmów, w których często główni bohaterzy lansują srebrne wręcz lodowate pasma. Ten piękny kolor stał się jedną z perełek modowych w tej dziedzinie.
Srebrne z jasnymi refleksami włosy to nie jest postarzający trend, ale wydobyty kolor o głębokim zimnym wręcz lodowym blondzie.

Jaka pielęgnacja do włosów koloryzowanych?

Wszystkie włosy koloryzowane wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Dbanie o włosy to inwestycja w dobre kosmetyki nawilżające, regenerujące oraz te, które zabezpieczą kolor na dłużej, lecz na pewno nie zostanie on permanentnie. Za dobrze by było :).